Halı Yıkama
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Aplus halı yıkama fabrikası 

olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınızı karasu bölgesinden her gün ücretsiz servislerimiz ile alıyoruz ve teslim ediyoruz. Peki halılar nasıl yıkanıyor derseniz?

Halıların ilk olarak türlerine göre ayrılarak yıkanmaktadır. Makine yıkanacak halı türleri ile elde yıkanacak halı türleri ayrılmaktadır. Tesisimizde halılarınız için en uygun ve bir dünya markası olan Era111 halı şampuanları kullanılmaktadır. Halılarını teknolojiyi yakından takip ettiğimiz makinelerimiz ile halınızın türüne uygun halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. 

Halılarınız yıkandıktan sonra dışarıda güneş altında kurutulmamaktadır. Bu işlem hem halılarınızın renginin solmasına hem de dışarıdaki toz mikrop haşere gibi etmenlere maruz kalmaktadır. Halılarınız son sistem ozon teknolojisine sahip kapalı alanda kurutma odalarımızda kurutulmaktadır. Böylece hem halılarınızın rengini hem sizin sağlığınızı korumaktayız.

Halılarınız kurutma odalarından çıktıktan sonra paketleme bölümümüzde kalite kontrol işlemine tabi tutulmaktadır. Eğer halınızda çıkmayan leke var ise tekrar yıkamaya gönderilmektedir. Son kontrolden geçen halılarınız paketlendikten sonra sizi arayıp teslim bilgisi verilip size doğru yola çıkmaktadır.

Aşağıdaki bölgelerde bambu halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Davutpaşa Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Sarıgöl Halı Yıkama

Terazidere Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama

Bakırköy halı Yıkama

İncirli Halı Yıkama

Rami Halı Yıkama

Resuller Halı Yıkama

Kartaltepe Halı Yıkama