Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

İstanbul koltuk yıkama hizmetini sizlere en kaliteli ve hesaplı şekilde sizlere sunmaktayız. Gün içerisinde onlarca kez temas ettiğimiz koltuklarımız sağlığımız açısından çok önemlidir. Bizimle bire bir temas halinde olan koltuklarımız içerisinde çok fazla mikrop ve toz barındırmaktadır. Bu sebeple Koltuklarınızı yılda 2 defa yıkatmak büyük önem arz etmektedir.

Koltuk yıkama işlemini Önceden aldığınız randevu ile evinize kadar gelip yerinde yıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren işlem ile koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. 

Peki nasıl yıkanıyor koltuklar?

Koltuklarınızı antibakteriyel ve kalıntı bırakmayan şampuanlar ile yıkıyoruz böylece sağlığınızı korumuş oluyoruz. Koltuğunuzun tamamını köpükledikten sonra fırçalama işlemi yapılmaktadır. Böylece koltuğunuzun üzerindeki köpükleri dibine kadar indirip içerisindeki kir ve mikropları yüzeye çıkartmaktayız.

Bu işlem bittikten sonra vakum gücü yüksek makinelerimiz ile koltuğunuzun üzerindeki tüm suyu vakumlamaktayız. Bu sayede yüzeye çıkan kir ve mikroplar koltuğunuzun dan arındırılmış olmaktadır. Bu işlem bir kez tekrarlanarak derinlemesine temizlik yapılmaktadır.

Koltuklarınızı yıkama işlemi bittikten sonra ortalama 6-10 saat içerisinde tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir.

Aşağıdaki bölgelerde bambu halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Davutpaşa Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Sarıgöl Halı Yıkama

Terazidere Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama

Bakırköy halı Yıkama

İncirli Halı Yıkama

Rami Halı Yıkama

Resuller Halı Yıkama

Kartaltepe Halı Yıkama